phone

تلفن تماس 03132360074

Location

ایران ، اصفهان خيابان خيام، كوي نهر فرشادي 23 مجتمع آموزشي ابابصير

آخرین مطالب وبلاگ

 

دومین همایش از مجموعه سمینارهای ۱۲ گانه تیکاف اتاق بازرگانی اصفهان

دومین همایش از مجموعه سمینارهای 12 گانه تیکاف توسط اتاق بازرگانی اصفهان و به همت کمیسیون مسئولیت‌های اجتماعی شرکتی برای حمایت از جامعه معلولین اصفهان با موضوع کارآفرینی اجتماعی برگزار شد...

برندهایی موفق خواهند بود که به مسئولیت‌های اجتماعی توجه کنند

دومین همایش از مجموعه سمینارهای ۱۲ گانه تیکاف توسط اتاق بازرگانی اصفهان و به همت کمیسیون مسئولیت‌های اجتماعی شرکتی برای حمایت از جامعه معلولین اصفهان با موضوع کارآفرینی اجتماعی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، در این همایش، جناب آقای مهندس امیر کشانی، رئیس اتاق بازرگانی اظهار کرد: ایده برگزاری تیکاف ارائه و توسط کمیسیون مسئولیت اجتماعی شرکتی پیگیری و اجرایی شد. این ایده اقدامی بسیار خوب و پسندیده بود و منابع مالی جمع‌آوری شده از این همایش به جامعه معلولان اختصاص می‌یابد. حامیان مالی برنامه نیز به مسئولیت‌های خود در این بخش عمل کردند که ارزشمند است، در سال‌های آینده یکی از موضوعات مهمی که مشتریان را برای خرید کالاها و خدمات تولیدکنندگان مختلف ترغیب می‌کند، میزان توجه بنگاه‌ها به مسئولیت‌های اجتماعی خود است. برندهایی موفق خواهند بود که بتوانند مسئولیت‌های اجتماعی خود را به بهترین شکل انجام دهند.

وی ادامه داد: کمیسیون مسئولیت اجتماعی شرکتی اتاق بازرگانی با قدرت در حال فعالیت است و به صورت هفتگی جلسات منظمی برگزار می‌کند، خیریه‌ها، شرکت‌ها و فعالان اقتصادی دغدغه‌مند در این جلسات حضور دارند و موارد را به طور کامل بررسی و در راستای کمک به بهبود شرایط قدم برمی‌دارند.

 

جناب آقای مهندس محمدرضا گل احمد، عضو هیات نمایندگان و رئیس کمیسیون مسئولیت اجتماعی شرکتی اتاق بازرگانی نیز گفت: در کمیسیون به دنبال توجه به توانمندی‌های اقشار خاص هستیم، هر پنجشنبه صبح کمیسیون مسئولیت اجتماعی شرکتی اتاق با حضور اعضا برگزار می‌شود و شاهد اتفاقات و نتایج بسیار خوبی از جلسات کمیسیون هستیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر جامعه معلولان توانمند در حال فعالیت و حضور در عرصه‌های اقتصادی هستند، ضروری است تولیدات آنها خریداری شود و حمایت‌های کافی به منظور توسعه توان آنها شکل گیرد.

 

سخنرانان دومین همایش (تیکاف2)

جناب آقای دکتر علیرضا نبی دکترای اقتصاد منابع انسانی، متخصص کارآفرینی

و جناب آقای دکتر محمد جابرزاده مدیرعامل شرکت کاخلر