phone

تلفن تماس 03132360074

Location

ایران ، اصفهان خيابان خيام، كوي نهر فرشادي 23 مجتمع آموزشي ابابصير

آخرین مطالب وبلاگ

 

بازدید مدیرکل بهزیستی استان اصفهان جناب آقای دکتر نصر از موسسه آموزشی ابابصیر

بازدید مدیرکل بهزیستی استان اصفهان جناب آقای دکتر نصر از موسسه آموزشی ابابصیر به همراه جناب آقای صدیقی معاونت توانبخشی، جناب آقای سلمانی ریاست اداره بهزیستی شهرستان اصفهان و سرکار خانم شاوران کارشناس توانبخشی مراکز در تاریخ پنج شنبه 8 اردیبهشت ماه 1401 انجام پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی ابابصیر:

بازدید مدیرکل بهزیستی استان اصفهان جناب آقای دکتر نصر از موسسه آموزشی ابابصیر به همراه جناب آقای صدیقی معاونت توانبخشی، جناب آقای سلمانی ریاست اداره بهزیستی شهرستان اصفهان و سرکار خانم شاوران کارشناس توانبخشی مراکز در تاریخ پنج شنبه 8 اردیبهشت ماه 1401 انجام  پذیرفت.

در این بازدید که بیش از 2 ساعت به طول انجامید از کلاسهای در حال برگزاری موسسه از جمله (قالی و گلیم بافی، قلاب بافی، عروسک سازی و کارگاه روانشناسی بازدید بعمل آمد. و در جلسه ای که با مدیران وتنی چند از اعضای هیت مدیره و کادر ابابصیر حضور داشتند مسائل و امور مرتبط با نابینایان و کم بینایان از جمله تردد افراد نابینا در سطح شهر، نرم افزارهای مورد استفاده نابینائی و مواردی از این دست مورد بررسی قرار گرفت.

و جناب آقای محمدحسین بصیری مدیرعامل موسسه آموزشی ابابصیر برای مدعوین در خصوص کلاسها و فعالیت های صورت گرفته در ابابصیر توضیحاتی ارائه دادند.